Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues

A+ A A-

Jesienne spotkania Burmistrza z mieszkańcami w terenie

Jesienne spotkania Burmistrza z mieszkańcami w terenie


W dniach 8-10 października 2019 roku Burmistrz Józef Blank kontynuował spotkania z mieszkańcami w terenie. We wtorek (ze względu na duży deszcz) spotkanie odbyło się w Świetlicy Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Witaminy” przy ulicy Tysiąclecia, a w środę przy skrzyżowaniu ulicy Kolejowej z ulicą Żwirki i Wigury, natomiast w czwartek przy ulicy Piaskowej.

 

W spotkaniach oprócz mieszkańców udział brali m.in.: Przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Nadolski oraz radni: Barbara Bober, Jacek Wolski, Mirosława Czernysz, Krzysztof Hoppe, Jan Obuchowski, Adam Straus, Mieczysław Kubacki i Adam Kłosowski, a także Kierownik Referatu Planowania i Inwestycji Urzędu Miejskiego Damian Artuszewski oraz funkcjonariusze Straży Miejskiej i Policji.
Podczas spotkań Burmistrz Józef Blank omówił zrealizowane w bieżącym roku oraz obecnie prowadzane inwestycje na terenie miasta, a także plany na kolejne lata. Gospodarz miasta odpowiadał na szczegółowe pytania mieszkańców dotyczące m.in.  realizowanej budowy łącznika między ulicami Grunwaldzką i Kolejową oraz planów budowy ulicy Targowej, Piaskowej i Sadowej. Tematem interesującym mieszkańców były również zasady gospodarowania odpadami komunalnymi i podłączanie nieruchomości do sieci gazowej.
Na koniec spotkań Burmistrz dziękował mieszkańcom za liczne przybycie, za ich aktywny udział w spotkaniu i merytoryczną dyskusję.

Ostatnio zmienianypiątek, 11 październik 2019 12:24
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem