Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues

A+ A A-

Dzień Edukacji Narodowej w Przedszkolu Miejskim

Dzień Edukacji Narodowej w Przedszkolu Miejskim

W piątek 11 października w Przedszkolu Miejskim odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w której uczestniczyli zaproszeni goście m.in.: Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego Józef Blank, Przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Nadolski, była Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Ewa Kijora, Przewodnicząca Rady Rodziców Martyna Kancidrowska oraz grono pedagogiczne, pracownicy przedszkola i dzieci.

W części oficjalnej głos zabrała Wicedyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego Katarzyna Zapałowska, Dyrektor Jerzy Resicki, Burmistrz Józef Blank oraz  Przewodnicząca Rady Rodziców Martyna Kancidrowska, którzy przekazali życzenia i kwiaty dla wszystkich pracowników placówki.

Przedstawiono osoby wyróżnione, nagrodzone oraz obchodzące jubileusz pracy.

Medal Komisji Edukacji Narodowej otrzymała Anna Ćwiklińska. Uroczystość wręczenia odbyła się  9 października 2019 roku w sali Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu.  Pan Jerzy Resicki uhonorowany został przez Urząd do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych medalem "Pro Patria" za szczególne zasługi w kultywowaniu pamięci o walce o niepodległość Rzeczypospolitej Polskiej na polu edukacyjnym i w środowisku lokalnym. 

Nagrodę Burmistrza Nowego Miasta Lubawskiego otrzymała pani Katarzyna Zapałowska, a Nagrodę Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Bożena Piechota i Anna Ćwiklińska oraz pracownicy administracji i obsługi.

Jubileusz pracy zawodowej obchodzili:

40 - lecie pracy - pani Mirosława Strzelczak

35 - lecie pracy pan Marian Zasuwa

30 - lecie pracy pani Wioletta Przekwas

25 - lecie pracy pani Hanna Wasielewska 

25 - lecie pracy pani Bożena Piechota

20 - lecie pracy pani Bernadeta Ziętarska

Występ artystyczny przygotowały dzieci sześcioletnie z grupy III pod kierunkiem pań Anny Ćwiklińskiej i Katarzyny Góralskiej. Zaproszenia i dyplomy przygotowały panie Jolanta Rucińska i Wiesława Markowska. Przygotowaniem holu do uroczystości zajął się pan Marian Zasuwa. Na zakończenie uroczystości dzieci wręczyły pracownikom przedszkola i gościom laurki przygotowane przez panią Katarzynę Góralską. 

Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem