Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Kolejne 11 tysięcy maseczek ochronnych dla naszych mieszkańców

Kolejne 11 tysięcy maseczek ochronnych dla naszych mieszkańców

W piątek 17 kwietnia 2020 roku Burmistrz Józef Blank odebrał w Olsztynie 5.500 szt. maseczek wielokrotnego użytku dla mieszkańców Nowego Miasta Lubawskiego, które kilka tygodni temu zostały zamówione w ramach akcji charytatywnej „Maseczki dla Polski”. To połowa zamówienia, reszta będzie przygotowana do odbioru w najbliższy wtorek.


Warto dodać, że inicjatorem akcji jest dr Łukasz Grabarczyk, a szycie masek finansuje m.in. Firma Wipasz S.A. z Wadąga koło Olsztyna. W imieniu mieszkańców Nowego Miasta Lubawskiego Burmistrz Józef Blank, osobiście podziękował Panu Przemysławowi Sawońskiemu, Wiceprezesowi Zarządu, Dyrektorowi Sprzedaży i Marketingu Firmy Wipasz S.A.

 

Gospodarz miasta składa podziękowania również Pani Dorocie z Bratiana, która miała swój znaczący udział w tym, że maseczki tak szybko do nas trafiły.

 

Maseczki ochronne władze miasta zamówiły natychmiast jak tylko ogłoszono charytatywną akcję Maseczki dla Polski - cieszy zatem fakt, że ich pierwsza partia jest już u nas. Tym bardziej, że Minister Zdrowia podczas wczorajszej konferencji zapowiedział, że nieprędko rozstaniemy się z maseczkami.

 

Wobec powyższego Burmistrz Józef Blank tym bardziej cieszy się, że mieszkańcom naszego miasta możemy dostarczyć kolejną partię darmowych maseczek wielokrotnego użytku, dzięki którym znacznie poprawi się bezpieczeństwo zdrowotne.

Ostatnio zmienianypiątek, 17 kwiecień 2020 20:09
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem