Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Święta Majowe w Nowym Mieście Lubawskim

Święta Majowe w Nowym Mieście Lubawskim

W tym roku z uwagi na ograniczenia związane z epidemią koronawirusa obchody Święta Pracy, Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, Dnia Polonii i Polaków za Granicą oraz Święta Narodowego Trzeciego Maja będą miały nieco inny charakter.

W związku z tym, że dzieci nie mogą spotkać się w szkole, aby wspólnie świętować te wydarzenia i zaprezentować na żywo przygotowanych ról, wierszy i piosenek, proponują przygotowaną przez siebie akademię.

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim wraz z opiekunami zapraszają do obejrzenia akademii z okazji Uchwalenia Konstytucji 3 Maja w wydaniu online:

 

Zapraszam do obejrzenia akademii on-line

 

W akademii wystąpili m.in.: grupy przedszkolne - „Smerfy”, „Biedronki”, „Gumisie’’, „Motylki” i „Krasnoludki” wraz ze swoimi nauczycielami oraz uczniowie: Zofia Domżalska i Nina Rybicka z grupy przedszkolnej „Krasnoludki”, Jan Mierzyński z grupy „Motylki”, Ignacy i Kajetan Gruszczyńscy z grupy „Motylki” i uczniowie klasy IVa, Alicja Zawadzka z klasy IIb, Jakub Gawiński, Barbara Mierzyńska, Agata Chiniewicz z klasy Vb, Lena Zdrojewska, Oskar Talkowski z klasy Vc i Tymoteusz Morenc z klasy VIc z panią Joanną Mierzyńską, a także soliści: Michalina Jaroszewska z grupy przedszkolnej ,,Gumisie” z rodzeństwem Aleksandrą z klasy VIc i Jakubem z klasy Va, Aleksandra Kwiatkowska z klasy IVa, Anastazja Nowicka z klasy Va i zespół Fart z panią Magdaleną Domżalską.

Burmistrz Józef Blank gratuluje inicjatywy i dziękuje pomysłodawcom i realizatorom akademii, za zaangażowanie w to przedsięwzięcie i pielęgnowanie postaw patriotycznych.

Ostatnio zmienianyczwartek, 30 kwiecień 2020 13:32
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem