Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Rozmawiali o zakończeniu roku szkolnego

Rozmawiali o zakończeniu roku szkolnego

8 czerwca 2020 roku do Urzędu Miejskiego w Nowym Mieście Lubawskim Burmistrz Józef Blank zaprosił dyrektorów szkół podstawowych na spotkanie, którego tematem było ustalenie formuły organizacji zakończenia roku szkolnego oraz wakacyjnych dyżurów żłobka i oddziałów przedszkolnych. W spotkaniu uczestniczyła również Paulina Rolka - pełniąca obowiązki Kierownika Referatu Oświaty, Kultury i Sportu w Urzędzie Miejskim.

 

Dyrektorzy: Bożena Rutkowska-Marciniak, Zbigniew Domżalski i Jerzy Resicki zaproponowali gospodarzowi miasta organizację zakończenia roku szkolnego w dniu 26 czerwca w godzinach 08:00-14:00 na boiskach szkolnych i z podziałem na grupy - aby zachować zasady bezpieczeństwa określone przez GIS.

Ustalono też możliwość odbioru świadectw w sposób indywidualny, jednak tu decyzję zostawiamy rodzicom, którzy winni skontaktować się z dyrektorem szkoły lub wychowawcą klasy.

 

W okresie wakacyjnym we wszystkich nowomiejskich jednostkach oświatowych zachowana będzie opieka od 07:00-16:00 dla dzieci w Żłobku Miejskim i w Przedszkolu Miejskim oraz dla dzieci oddziałach przedszkolnych SP nr 1, SP nr 2 i SP nr 3.

 

Podczas spotkania omówiona została również forma organizacji egzaminu ósmoklasisty przeprowadzanego w poszczególnych szkołach w dniach 16-18 czerwca 2020 roku.

Ostatnio zmienianywtorek, 09 czerwiec 2020 07:12
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem