Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Rozpoczęły się wiosenne spotkania Burmistrza z mieszkańcami

Rozpoczęły się wiosenne spotkania Burmistrza z mieszkańcami

W poniedziałek 22 maja 2017 roku o godzinie 18.00 odbyło się pierwsze z wiosennych spotkań Burmistrza Józefa Blanka z mieszkańcami w terenie. Na wstępie cyklu wiosennych spotkań Burmistrz powitał mieszkańców ulicy Kasztanowej, Piaskowej, Świerkowej, Lipowej, Głogowej i innych, którzy zgromadzili się przy skrzyżowaniu ulic Lipowej i Głogowej, aby w rozmowie z Burmistrzem poruszyć nurtujące ich tematy. Natomiast we wtorek 23 maja br. Burmistrz spotkał się z mieszkańcami ulicy Tysiąclecia i ulic przyległych.

 

Podczas spotkań Burmistrz przedstawił zgromadzonym zrealizowane i realizowane obecnie działania inwestycyjne na terenie Nowego Miasta Lubawskiego oraz omówił plany inwestycyjne na 2017 rok. Podczas spotkań podjęty został również temat programu rewitalizacji miasta oraz poruszone zostały kwestie przebudowy ulic.

 

Spotkania postrzegane były jako bardzo merytoryczne, a mieszkańcy żywo dyskutowali o sprawach dotyczących ich najbliższego otoczenia.

 

Burmistrz Józef Blank serdecznie dziękował przybyłym mieszkańcom za liczny, aktywny i merytoryczny udział w spotkaniach.

1
1
0
s2sdefault
powered by social2s
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem