Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Rozpoczęcie roku szkolnego w SP nr 1

Rozpoczęcie roku szkolnego w SP nr 1

W dniu 4 września 2017 roku o godzinie 9.00 wszyscy zebrani na szkolnym dziedzińcu Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim usłyszeli pierwszy dzwonek, który zainaugurował nowy rok szkolny 2017 / 2018.

Na uroczystość przybyli m.in.: Dorota Osińska - Kierownik Referatu Oświaty, Kultury i Sportu w Urzędzie Miejskim, która reprezentowała Burmistrza Józefa Blanka, Lilia Karczyńska - Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej oraz Radni Miejscy: Zofia Wilbrandt, Adam Kłosowski, Zbigniew Ewertowski, Adam Straus i Mieczysław Kubacki oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Anna Moczadło.

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Jerzy Resicki skierował do wszystkich ciepłe słowa – życzył dużo wytrwałości w dążeniu do celów i samych wspaniałych ocen. W swoim wystąpieniu zwrócił również uwagę na fakt, że od tego roku szkolnego wracamy do ośmioklasowej szkoły podstawowej oraz na to że powstała klasa o profilu sportowym.

Wiele ciepłych słów usłyszeliśmy z ust zaproszonych gości. Pani Dorota Osińska życzyła uczniom sukcesów i zachęcała do udziału w dodatkowych zajęciach, które będą licznie organizowane w nowym roku szkolnym. Poinformowała , że podczas wakacji w szkole trwały intensywne remonty, by przygotować szkołę do rozpoczęcia nowego roku.

Pani Anna Moczadło złożyła uczniom życzenia samych dobrych ocen i sukcesów w nowym roku.

W roku szkolnym 2017/2018 w naszej szkole naukę rozpoczyna czterysta czterdzieścioro uczniów, którzy będą się uczyć w dziewiętnastu oddziałach. Pracę rozpoczęli nowi nauczyciele. Panie: Liliana Lisakowska, Lidia Wiśniewska, Andżelika Gomuła, Małgorzata Grześkiewicz oraz pan Leon Pruszkowski.

Na zakończenie uroczystości uczniowie z byłej klasy IIIa piosenka i wierszem pożegnali odchodzące wakacje i powitali nowy rok szkolny.

Po części oficjalnej uczniowie udali się do klas na pierwsze spotkania z wychowawcami.

1
1
0
s2sdefault
powered by social2s
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem