Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Rozpoczęcie roku szkolnego w Szkole Muzycznej I Stopnia w Nowym Mieście Lubawskim

Rozpoczęcie roku szkolnego w Szkole Muzycznej I Stopnia w Nowym Mieście Lubawskim

4 września 2017 roku nowomiejska Szkoła Muzyczna I Stopnia rozpoczęła nowy rok szkolny 2017 / 2018. W hali Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej zgromadzili się uczniowie, nauczyciele i rodzice.
W uroczystości uczestniczyli Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego Józef Blank, Przewodniczący Rady Miejskiej Marcin Deja oraz radny miejski Andrzej Nadolski. W imieniu Dyrektora Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim Zbigniewa Domżalskiego zgromadzonych powitała Wicedyrektor Szkoły Muzycznej I Stopnia Iwona Mrozińska.
Po zabraniu głosu przez gospodarza miasta pana Józefa Blanka nastąpiła część organizacyjna. Wicedyrektor Iwona Mrozińska przedstawiła nauczycieli pracujących w szkole muzycznej. W roku szkolnym 2017 / 2018 do grona pedagogicznego dołączył pan Michał Sasinowski. Gratulacje za zdobycie kolejnego stopnia awansu zawodowego otrzymały panie: Martyna Sarnowska i Zuzanna Musik.
Wicedyrektor Iwona Mrozińska podziękowała Burmistrzowi oraz Radzie Rodziców za wsparcie finansowe dla szkoły i uczniów. W nowym roku szkolnym w szkole muzycznej będzie uczyć się sto dwoje uczniów, których muzycznie edukować będzie siedemnaścioro nauczycieli.

Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem