Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Środowiska sportowe na toaście noworocznym u Burmistrza

Środowiska sportowe na toaście noworocznym u Burmistrza

W piątek 12 stycznia 2018 roku do sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Nowym Mieście Lubawskim Burmistrz Józef Blank zaprosił prezesów klubów sportowych, działaczy sportowych, trenerów, dyrektorów szkół i nauczycieli wychowania fizycznego oraz sponsorów. Na spotkaniu obecni byli również Starosta Andrzej Ochlak, Zastępca Burmistrza Krzysztof Widźgowski oraz radni miejscy z Przewodniczącym Rady Miejskiej Marcinem Deją.

Podczas spotkania prezesi poszczególnych klubów sportowych przedstawili dorobek sportowy klubów i zawodników za 2017 rok. W dalszej części spotkania Burmistrz Józef Blank podziękował uczestnikom spotkania za społeczną pracę na rzecz rozwoju fizycznego nowomiejskiej młodzieży, za jej wychowywanie oraz za promocję Nowego Miasta Lubawskiego.

Następnie Burmistrz zaprosił przybyłych gości do wspólnego toastu noworocznego życząc jednocześnie pomyślności, sukcesów organizacyjnych i sportowych oraz realizacji wielu inicjatyw w Nowym 2018 Roku.

Do słów Burmistrza nawiązał również Marcin Deja Przewodniczący Rady Miejskiej w Nowym Mieście Lubawskim, który złożył sportowcom życzenia i wzniósł toast za pomyślny i szczęśliwy 2018 rok.

Ostatnio zmienianywtorek, 16 styczeń 2018 11:12
1
1
0
s2sdefault
powered by social2s
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem