Przejdź do treści
Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 723.
  • JFile::read: Nie można otworzyć pliku: /home/umnml/ftp/media/k2/assets/js/k2.frontend.js?v=2.9.0&sitepath=/.
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Rozpoczęto przygotowania do obchodów Jubileuszu 100-lecia Klubu Sportowego Drwęca w Nowym Mieście Lubawskim

Rozpoczęto przygotowania do obchodów Jubileuszu 100-lecia Klubu Sportowego  Drwęca w Nowym Mieście Lubawskim

W środę 24 stycznia 2018 roku w gabinecie Józefa Blanka burmistrza miasta, odbyło się spotkanie w sprawie przygotowań do organizacji obchodów jubileuszu 100-lecia Klubu Sportowego Drwęca Nowe Miasto Lubawskie. W spotkaniu oprócz burmistrza udział wzięli:  Prezes Klubu Bożena Dąbrowska, Wiceprezes Artur Bober, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Marek Borkowski, działacz sportowy Mirosław Urbanowski oraz  Kierownik Referatu Oświaty, Kultury i Sportu urzędu miejskiego Dorota Osińska.

O potrzebie rozpoczęcia jubileuszowych przygotowań, zarówno w klubie jak i w magistracie, mówiło się już dużo wcześniej. Nowomiejskie władze samorządowe zdecydowały, że jednym z elementów godnego uczczenia Jubileuszu KS Drwęca – najstarszego klubu sportowego w województwie warmińsko-mazurskim – będzie realizacja przebudowy stadionu MOSiR, który ma być gotowy na rok jubileuszowy.

Podczas spotkania omówiono plan działań oraz wstępne założenia do budżetu, który pozwoli na  zorganizowanie wielu jubileuszowych imprez i uroczystości głównej. W najbliższych dniach w klubie powołany zostanie Komitet Organizacyjny, którego zadaniem będzie opracowanie kalendarza jubileuszowych imprez sportowych, pozyskanie środków finansowych na realizację tych imprez oraz opracowanie monografii klubu i przygotowanie głównej uroczystości.

Zarząd klubu, do składu Komitetu Organizacyjnego oprócz obecnych działaczy, serdecznie zaprasza wszystkie osoby, które chciałyby mieć swój wkład w przygotowanie obchodów tego pięknego Jubileuszu. Zaproszenie kierowane jest szczególnie do byłych, zasłużonych działaczy Klubu.

Niech rok 2019, rok Jubileuszu 100-lecia Klubu Sportowego DRWĘCA będzie rokiem sportowego święta w Nowym Mieście, regionie i całym województwie warmińsko-mazurskim.

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 29 styczeń 2018 08:16
1
1
0
s2sdefault
powered by social2s
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem