Przejdź do treści
Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 723.
  • JFile::read: Nie można otworzyć pliku: /home/umnml/ftp/media/k2/assets/js/k2.frontend.js?v=2.9.0&sitepath=/.
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

VIII Jarmark Wielkanocny

VIII Jarmark Wielkanocny

 

W niedzielę 25 marca 2018 roku na rynku nowomiejskim odbył się VIII Jarmark Wielkanocny zorganizowany przez Starostwo Powiatowe przy współpracy Urzędu Miejskiego i Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim pod patronatem „Gazety Nowomiejskiej”.

Była to ósma edycja przedświątecznej imprezy, która z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Z zaproszenia organizatorów skorzystało w tym roku ponad 70 wystawców.

Goście odwiedzający Nowe Miasto oraz mieszkańcy Miasta i całego powiatu mieli okazję poczuć atmosferę Świąt Wielkanocnych oraz zaopatrzyć się w ozdoby i drobne upominki. Ponadto dla wszystkich, którzy zajmują się rękodziełem użytkowym i artystycznym była to okazja do zaprezentowania swoich wyrobów szerszemu gronu odbiorców.

Podczas jarmarku przeprowadzony został konkurs na najładniejszą ozdobę i w tym roku najciekawszą ozdobę zaprezentowała Pani Aneta Stypik z Mroczna.

Wszyscy wystawcy z rąk starosty Andrzeja Ochlaka, wicestarosty Katarzyny Trzaskalskiej i burmistrza Miasta Józefa Blanka otrzymali okolicznościowe certyfikaty uczestnictwa oraz drobne upominki świąteczne.

Ostatnio zmienianywtorek, 27 marzec 2018 07:03
1
1
0
s2sdefault
powered by social2s
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem