Przejdź do treści
Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 723.
  • JFile::read: Nie można otworzyć pliku: /home/umnml/ftp/media/k2/assets/js/k2.frontend.js?v=2.9.0&sitepath=/.
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Rozpoczęcie Dni Nowego Miasta Lubawskiego 2018

Rozpoczęcie Dni Nowego Miasta Lubawskiego 2018

W piątkowe popołudnie 6 lipca 2018 roku rozpoczęły się Dni Nowego Miasta Lubawskiego. Punktualnie o godzinie 18.00 przy muzyce Młodzieżowej Orkiestry Dętej i towarzystwie maskotki "Lwa Nowomiejskiego" oraz kawalkady zabytkowych i użytkowych motocykli z nowomiejskiego Rynku rozpoczął się przemarsz na stadion MOSiR. W barwnym przemarszu pilotowanym przez Policję i Straż Miejską udział wzięli samorządowcy, mieszkańcy miasta, delegacje z Hude, Gurjewska i Swietłogorska oraz wielu zaproszonych gości. Oficjalnego otwarcia Dni Nowego Miasta Lubawskiego i Szynaka Day 2018 dokonał Burmistrz Józef Blank.

Witając zgromadzoną publiczność oraz delegacje zagraniczne przybyłe na uroczystości, gospodarz miasta zaprosił nowomieszczan do uczestnictwa w sobotę w Szynaka Day i w niedzielę do Ogrodu Róż na pierwszy z koncertów "Muzycznych Niedziel"

Następnie na dużej scenie rewelacyjny koncert dała Młodzieżowa Orkiestra Dęta, której towarzyszyły Nowomiejskie Mażoretki prezentujące układ taneczno-marszowy.

Swój występ w klimacie country zaprezentował Paweł Bączkowski z zespołem, a następnie dla uczestników inauguracji Dni Miasta zagrał nowomiejski zespół CI-HO.

Inauguracji Dni Nowego Miasta Lubawskiego 2018 po raz pierwszy towarzyszył zlot i wystawa zabytkowych motocykli zorganizowana przez grupę „Kompresja”.

Ostatnio zmienianywtorek, 10 lipiec 2018 08:35
1
1
0
s2sdefault
powered by social2s
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem