Przejdź do treści
Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 723.
  • JFile::read: Nie można otworzyć pliku: /home/umnml/ftp/media/k2/assets/js/k2.frontend.js?v=2.10.3&b=20200429&sitepath=/.
Menu

baner

plenfrdeitrues

A+ A A-

Rozpoczął się cykl koncertów "Muzyczna Niedziela w Ogrodzie Róż"

Rozpoczął się cykl koncertów "Muzyczna Niedziela w Ogrodzie Róż"

Po popołudniu 8 lipca 2018 roku w Ogrodzie Róż odbył się pierwszy z cyklu koncertów "Muzyczne Niedziele", które już na dobre wpisały się w coroczny program kulturalny oferowany przez Miejskie Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim.

Mieszkańcy i goście naszego miasta, w tym delegacje zagraniczne z Niemiec i Rosji, z zadowoleniem słuchali w plenerze zespołu Duo Fantazja, który urozmaicił im niedzielne popołudnia, a niektórych porywał do tańca.

Pracownicy Miejskiego Centrum Kultury zadbali również o ofertę kulturalną i gastronomiczną dla dzieci i młodzieży organizując im w tym czasie zabawy, gry zręcznościowe i oferując popcorn oraz lemoniadę.

Podczas Muzycznej Niedzieli Burmistrz Józef Blank oficjalnie zakończył Dni Nowego Miasta Lubawskiego 2018, dziękując wszystkim uczestnikom za udział w trzydniowym świecie naszego miasta.

Ostatnio zmienianywtorek, 10 lipiec 2018 13:10
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem