Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Spotkanie opłatkowe nowomiejskich harcerzy

Spotkanie opłatkowe nowomiejskich harcerzy

Wieczorem w piątek 16 grudnia 2016 roku w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury odbyło się przedświąteczne spotkanie harcerzy i instruktorów Hufca ZHP im. Bohaterów Września 1939 roku w Nowym Mieście Lubawskim.

Wcześniej na placu przed MCK odbyła się zbiórka i meldunek, po którym harcerze i zaproszeni goście udali się na salę, gdzie wszystkich przybyłych powitał Michał Maron Komendant Hufca ZHP Nowe Miasto Lubawskie.

Następnie przy świetle Betlejemskiego Światła Pokoju, wspominano najważniejsze wydarzenia minionego roku, śpiewano harcerskie piosenki we wspólnym kręgu, a jasełka wystawili uczniowie Szkoły Podstawowej w Radomnie.

Zastępca Burmistrza Krzysztof Widźgowski oraz Starosta Andrzej Ochlak złożyli życzenia świąteczno-noworoczne wszystkim zuchom, harcerzom i instruktorom Hufca ZHP im. Bohaterów Września 1939 roku w Nowym Mieście Lubawskim.

Na zakończenie, uczestnicy spotkania podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia. Delegacja harcerzy wraz z księdzem Mariuszem Matusiakiem zaniosła też Betlejemskie Światło Pokoju do kościoła.

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 19 grudzień 2016 13:23
1
1
0
s2sdefault
powered by social2s
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem