Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Hej, kolęda, kolęda... w Przedszkolu Miejskim

Hej, kolęda, kolęda... w Przedszkolu Miejskim

W środę 21 grudnia 2016 roku w Przedszkolu Miejskim odbyła się uroczystość, podczas której dzieci z grupy VI Wiewiórki pod kierunkiem nauczycielek Bożeny Piechoty i Katarzyny Góralskiej, przedstawiły widowisko bożonarodzeniowe pt. „Hej, kolęda, kolęda...”. Jasełka w Przedszkolu Miejskim mają już wieloletnią tradycję, a w wykonaniu tak małych dzieci nabierają szczególnego wdzięku. Odgrywanie ról, które w większości przypisane są osobom dorosłym oraz klimat i przesłanie opowieści, za każdym razem wywołują wzruszenie wśród widzów.
Mali aktorzy we wspaniałych strojach przygotowanych przez rodziców prezentowali się doskonale i tak też odegrali swoje role. Wszyscy zgromadzeni w holu przedszkola mogli na kilka dni przed świętami poczuć ich niepowtarzalną atmosferę, poprzez możliwość włączenia się do wspólnego śpiewania kolęd i pastorałek.
Występ obejrzały wszystkie grupy przedszkolne, nauczyciele, personel oraz goście: Zastępca Burmistrza Krzysztof Widźgowski, Przewodniczący Rady Rodziców Piotr Lewandowski, Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Jerzy Resicki oraz Wicedyrektor Przedszkola Miejskiego Anna Goszka.
Po części artystycznej głos zabrał dyrektor Jerzy Resicki kierując do zebranych życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Ciepłe słowa do uczestników uroczystości skierowali także zaproszeni goście, życząc zdrowych i radosnych świąt oraz wszystkiego dobrego w nowym roku.

Ostatnio zmienianypiątek, 23 grudzień 2016 08:12
1
1
0
s2sdefault
powered by social2s
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem