Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Powitaliśmy Nowy 2017 Rok

Powitaliśmy Nowy 2017 Rok

Tradycyjnie w sylwestrowy wieczór mieszkańcy i goście naszego miasta przybyli na Rynek Nowego Miasta Lubawskiego, aby wspólnie pożegnać stary i powitać Nowy 2017 Rok. Zabawie sylwestrowej, która rozpoczęła się o godz. 23.00, towarzyszyła muzyka DJ Młodego (Marcina Łachmańskiego) z Lubawy.

W ostatnich minutach starego roku Burmistrz Józef Blank w towarzystwie  Przewodniczącego Rady Miejskiej Marcina Deji złożył uczestnikom sylwestrowej zabawy noworoczne życzenia. Gospodarz miasta wspomniał również o inwestycjach służących mieszkańcom, które zrealizowano w 2016 roku oraz o umowach na dofinansowanie rewitalizacji centrum Nowego Miasta Lubawskiego podpisanych w końcówce roku w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Następnie, wystrzałem z hakownicy i po odliczeniu ostatnich sekund starego roku, Burmistrz i Przewodniczący przywitali Nowy 2017 Rok w Nowym Mieście Lubawskim.

Dopełnieniem zabawy sylwestrowej był profesjonalny pokaz sztucznych ogni. Podobnie jak w latach ubiegłych i w tym roku kontynuowany był sylwestrowy konkurs. Do trzech wylosowanych osób, które wrzuciły do oznaczonych pojemników butelki po szampanie wraz z danymi kontaktowymi, trafią bony towarowe po 150 złotych każdy.

Burmistrz Józef Blank dziękuje Policji, Straży Pożarnej i Straży Miejskiej, pracownikom MCK i MPGK Sp. z o.o. oraz wszystkim osobom zaangażowanym w organizację Sylwestra 2016.

1
1
0
s2sdefault
powered by social2s
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem