Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Jubileusz 95. urodzin mieszkańca naszego miasta

Jubileusz 95. urodzin mieszkańca naszego miasta

W środę 4 stycznia 2017 roku Burmistrz Józef Blank w towarzystwie Kierownika USC Barbary Kwiatkowskiej złożył wizytę Panu Władysławowi Malinowskiemu, aby z okazji 95. urodzin pogratulować dostojnemu Jubilatowi pięknego wieku oraz złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności i szczęścia na dalsze lata życia.

Spotkanie z Panem Władysławem i Jego córką upłynęło w miłej i rodzinnej atmosferze. Burmistrz Józef Blank zastał Jubilata w dobrym, pogodnym nastroju i podarował album z serii „Kronika zatrzymanego czasu” z życzeniami miłej podróży w czasie po zakątkach Nowego Miasta Lubawskiego.

1
1
0
s2sdefault
powered by social2s
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem