Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Toast noworoczny u Starosty i Burmistrza

Toast noworoczny u Starosty i Burmistrza Foto - Gazeta Nowomiejska

W czwartek 12 stycznia 2017 roku Starosta Powiatu Nowomiejskiego i Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego spotkali się na Toaście Noworocznym z przedstawicielami władz samorządów gminnych, miejskiego i powiatowego, radnymi, przedsiębiorcami i rzemieślnikami z terenu miasta i powiatu, kierownikami jednostek organizacyjnych – miejskich i powiatowych, urzędnikami, przedstawicielami lokalnych organizacji społecznych i stowarzyszeń oraz mediów. Wśród uczestników spotkania był Pełnomocnik Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Marian Podziewski.

Gospodarze uroczystości wyrazili swoje zadowolenie z faktu, że na to wyjątkowe spotkanie tak licznie przybyli zaproszeni goście.

Zarówno Burmistrz jak i Starosta w kilku zdaniach podsumowali miniony rok w zakresie zrealizowanych zadań. Podkreślali również dobrą współpracę pomiędzy samorządami. Burmistrz przedstawił też najważniejsze zamierzenia inwestycyjne na 2017 rok, dziękując jednocześnie nowomiejskim przedsiębiorcom za dobrą współpracę i wsparcie realizacji wielu przedsięwzięć.

Podczas noworocznego spotkania w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury akcentem artystycznym był występ młodzieży z nowomiejskiego liceum, która zaprezentowała program słowno muzyczny. 

Następnie goście zostali zaproszeni do sali sesyjnej Urzędu Miejskiego na toast noworoczny. Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego złożył wszystkim życzenia noworoczne, natomiast Starosta Powiatu Nowomiejskiego po złożeniu życzeń, wzniósł toast za pomyślność w Nowym 2017 Roku.

1
1
0
s2sdefault
powered by social2s
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem