Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

„E-kompetencje bez barier” - darmowe szkolenia i warsztaty dla mieszkańców Nowego Miasta Lubawskiego

„E-kompetencje bez barier” - darmowe szkolenia i warsztaty dla mieszkańców Nowego Miasta Lubawskiego

W Miejskiej Bibliotece Publicznej został utworzony E-klub, w którym będą prowadzone szkolenia grupowe oraz dyżury w ramach projektu „E-kompetencje bez barier”. Projekt polega na organizacji cyklu szkoleń dla mieszkańców miasta podnoszących swoje kompetencje cyfrowe, począwszy od nauki obsługi komputera i Internetu, jak i rozwijanie umiejętności bardziej zaawansowanych, np. korzystanie z e-usług Urzędu Miasta i załatwianie spraw urzędowych bez wychodzenia z domu, dokonywanie zakupów online, planowanie przejazdów i podróży - wyszukiwanie połączeń komunikacyjnych, wypełnianie i składanie zeznania podatkowego drogą elektroniczną, korzystania z e-katalogu biblioteki.

Osoby zainteresowane zapraszamy 24 kwietnia 2017 r. na godz. 16:00. do Pracowni Regionalnej MBP. Terminy kolejnych spotkań zostaną ustalone podczas spotkania organizacyjnego. W E-klubie będą prowadzone 3-godzinne dyżury co dwa tygodnie, podczas których Przewodnik będzie udzielał wsparcia uczestnikom projektu. Szkolenia skierowane są do wszystkich grup wiekowych (od ukończenia 18 roku życia), niezależnie od ich aktywności zawodowej, statusu społecznego czy sprawności fizycznych.

Serdecznie zapraszamy

 

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w projekcie na kontakt:

Miejska Biblioteka Publiczna

ul. Działyńskich 2a

Nowe Miasto Lubawskie

Tel. 56 474 27 01, 504 961 311

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ostatnio zmienianyśroda, 05 kwiecień 2017 08:19
1
1
0
s2sdefault
powered by social2s
Więcej w tej kategorii: « Wyścig na hulajnogach Autyzm »
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem