Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Jubileuszowy Międzywojewódzki Festiwal Piosenki i Pieśni Patriotycznej w Nowym Mieście Lubawskim

Jubileuszowy Międzywojewódzki Festiwal Piosenki i Pieśni Patriotycznej w Nowym Mieście Lubawskim

W dniach 8 i 9 listopada 2017 roku w sali kina Harmonia odbyły się przesłuchania wokalistów uczestniczących w X Jubileuszowym Międzywojewódzkim Festiwalu Piosenki i Pieśni Patriotycznej. Uczestnicy występowali w czterech kategoriach wiekowych:

- uczniowie klas I-III

- uczniowie klas IV - VIII

- uczniowie gimnazjum

- uczniowie szkół ponadgimnazjalnych

Komisja w składzie:

Roman Lewicki – muzyk, dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Kurzętniku,

Marek Piątkowski – muzyk, dyrygent chóru Harmonia,

Zbigniew Ewertowski – muzyk, instruktor artystyczny w Miejskim Centrum Kultury       

Po wysłuchaniu rekordowej ilości 107 prezentacji, komisja konkursowa postanowiła przyznać Nagrody Burmistrza Nowego Miasta Lubawskiego: Aleksandrze Lewickiej z Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim oraz Klaudii Dudulskiej z Gimnazjum w Mrocznie.

W kategorii klas podstawowych  IV - VIII nagrody otrzymali:

I miejsce - Paulina Jamroży – Miejskie Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim

II miejsce - Antonina Rynkowska – Szkoła Podstawowa w Mrocznie

III miejsce - Amelia Kasprzycka - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim

Wyróżnienia w tej kategorii wiekowej otrzymali:

Paweł Klejnowski – Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Lidzbarku, Otylia Olęcka - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim oraz Amelia Kowalkowska – Miejski Ośrodek Kultury w Lubawie.

W kategorii klas podstawowych I – III nagrody otrzymali:

I miejsce - Alicja Tadajewska – Szkoła Podstawowa w Węgrowie

I miejsce -  Lena Wiśniewska – Szkoła Podstawowa w Świeciu nad Osą

II miejsce - Maja Kowalkowska -  Studio Wokalne „DREAMS” w Nowym Mieście Lubawskim

II miejsce - Marta Deredas - Miejskie Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim

III miejsce - Anastazja Kłosowska – Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Brzoziu Lubawskim

Wyróżnienia w tej kategorii wiekowej otrzymali:

Nikodem Dąbrowski – Społeczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka  w Tylicach

Anastazja Nowicka – Miejskie  Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim

Maja Zdrojewska – Szkoła Podstawowa w Węgrowie

Patrycja Puszkarska – Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Grudziądzu

W kategorii  klas gimnazjalnych nagrody otrzymali:

I miejsce - Julia Buczkowska – Miejski Ośrodek Kultury w Lubawie

II miejsce - Kinga Płotka – Gminne Centrum Kultury w Kurzętniku

III miejsce - Patrycja Janowska – Zespół Szkół i Placówek nr 1 w Świeciu nad Osą

III miejsce - Zuzanna Skowron - Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Grudziądzu

Wyróżnienia w tej kategorii wiekowej otrzymali:

Paulina Krzyżanowska – Gimnazjum w Świeciu nad Osą

Szymon Lenga - Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Ziemi w Marzęcicach

Zuzanna Nowińska – Gminne Centrum Kultury w Kurzętniku

W kategorii klas  ponadgimnazjalnych nagrody otrzymali:

I miejsce - Wojciech Wajc – Zespół Szkół im. C.K. Norwida  w Nowym Mieście Lubawskim

II miejsce - Wiktoria Taranowska - Studio Wokalne „DREAMS” w Nowym Mieście Lubawskim

II miejsce - Adrian Olejnik -Studio Wokalne „DREAMS” w Nowym Mieście Lubawskim

III miejsce - Aleksandra Ronowska - Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Grudziądzu

III miejsce - Natalia Żulczyk - Zespół Szkół w Bielicach

Wyróżnienia w tej kategorii wiekowej otrzymali:

Faina Razdolska - Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Grudziądzu

Ostatnio zmienianywtorek, 14 listopad 2017 11:01
1
1
0
s2sdefault
powered by social2s
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem