Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Komunikat dotyczący udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY  PRZYWRÓCENIA OSOBISTEGO UDZIELANIA  NIEODPŁATNEJ POMOCY PRAWNEJ ORAZ ŚWIADCZENIA NIEODPŁATNEGO PORADNICTWA OBYWATELSKIEGO W PUNKTACH ZLOKALIZOWANYCH W POSZCZEGÓLNYCH GMINACH NA TERENIE POWIATU

 

Starosta Nowomiejski informuje, że od dnia 15 lipca 2020 r. udzielanie nieodpłatnej pomocy prawnej i świadczenie nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz świadczenia nieodpłatnej mediacji w zakresie, o którym mowa w art. 4a ust. 1 pkt 4 ustawy z dnia 5 sierpnia 2015 r. o nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim oraz edukacji prawnej odbywać się będzie osobiście w punktach zlokalizowanych w poszczególnych gminach na terenie powiatu.

Jednocześnie w związku z sytuacją epidemiologiczną COVID-19 proszę o zachowanie wszelkich środków ostrożności podczas korzystania z nieodpłatnej pomocy prawnej oraz nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego – obowiązek zasłaniania ust i nosa oraz obowiązek zachowania bezpiecznej odległości.

 

Ponadto Starosta Nowomiejski informuje, że od dnia 15 lipca 2020 r. punkt nieodpłatnej pomocy prawnej oraz nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na terenie Gminy Grodziczno zlokalizowany będzie w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Grodzicznie, Grodziczno 17a, 13-324 Grodziczno.

Ostatnio zmienianyśroda, 08 lipiec 2020 09:32
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem