Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Halowe Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego SZS

Halowe Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego SZS

W środę 12 lutego 2020 roku na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Mieście Lubawskim odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Skoku Wzwyż, Pchnięciu Kulą i Indywidualne Zimowe Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców.

Zawody odbywały się też jako III Memoriał im. Zbigniewa Kuligowskiego. Mistrzostwa zorganizowane były przez Zarząd Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Olsztynie przy współudziale Miejskiego Ośrodka Spotu i Rekreacji w Nowym Mieście Lubawskim.

Wśród uczestników otwarcia tego sportowego wydarzenia byli m.in.: Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego Józef Blank, Starosta Nowomiejski Andrzej Ochlak, Przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Nadolski, Dyrektor Departamentu Sportu Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Marszałkowskiego Ryszard Cecot, Prezes Zarządu W-M SZS Wacław Wasiela oraz Wiceprezes Zarządu Mirosław  Urbanowski, płk. Ambroży Brzozowski – były szef WKS Zawisza Bydgoszcz i Dyrektor MOSiR Marek Borkowski.

Wśród gości nie zabrakło również rodziny Zbigniewa Kuligowskiego, który był nauczycielem i działaczem sportowym w Nowym Mieście Lubawskim oraz powiecie nowomiejskim, trenerem lekkiej atletyki i wieloletnim przewodniczącym Kolegium Sędziowskiego.

Na zakończenie sportowych zmagań, w poszczególnych kategoriach i konkurencjach m.in. w skoku wzwyż, pchnięciu kulą i biegach przełajowych zwycięzców dekorowali medalami i wręczali im okolicznościowe dyplomy – Prezes Wacław Wasiela i Dyrektor Ryszard Cecot.

Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem