Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Przybywa tablic informacyjnych o ciekawostkach naszego miasta

Przybywa tablic informacyjnych o ciekawostkach naszego miasta

W połowie lutego 2020 roku na jednej z kamienic przy ulicy 19 Stycznia została zamontowana kolejna tablica w ramach Systemu Informacji Miejskiej opracowanego przez Referat Promocji i Współpracy Zagranicznej Urzędu Miejskiego w Nowym Mieście Lubawskim.

Najnowsza z tablic, obejmująca informację skąd wywodzi się nazwa ulicy 19 Stycznia, dołączyła do szeregu poliwęglanowych tablic, które zawierają ciekawostki dotyczące historii Nowego Miasta Lubawskiego.

Inicjatorami wykonania tablicy byli Państwo Danuta Ostyk-Narbutt i Bogusław Dzbikowicz, którzy tym samym nawiązali do rocznicy 100-lecia powrotu Nowego Miasta Lubawskiego do wolnej Polski w 1920 roku.  

Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem