Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Doceniony został talent wokalny młodego nowomieszczanina

Doceniony został talent wokalny młodego nowomieszczanina

W dniu 18 lutego 2020 roku na XVI sesję Rady Miejskiej w Nowym Mieście Lubawskim Burmistrz Józef Blank wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej Andrzejem Nadolskim zaprosili do Urzędu Miejskiego utalentowanego wokalistę Jakuba Cieplaka wraz z rodzicami, aby pogratulować mu osiągnięć w konkursowych rywalizacjach.

Jakub Cieplak, uczeń klasy VI A w nowomiejskiej Szkole Podstawowej nr 1, brał udział w ogólnopolskim programie The Voice Kids i znakomicie wykonał piosenkę pt. „Ty druha we mnie masz” z filmu Toy Story, którą porwał publiczność zgromadzoną w studio i przed telewizorami.

Burmistrz Józef Blank wymienił szereg konkursów, w których Jakub brał udział i podziękował mu za uświetnianie swoimi występami wielu wydarzeń kulturalnych w naszym mieście i nieocenioną promocję Nowego Miasta Lubawskiego na scenie regionalnej i ogólnopolskiej.

Gospodarz miasta podkreślał, że osiągnięty sukces jest wynikiem systematycznej i świadomej pracy, świadczącej o profesjonalnym podejściu Jakuba do rozwoju swojego warsztatu wokalnego, który realizuje m.in. poprzez Mini Studio Piosenki przy Miejskim Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim.

Burmistrz Miasta i Przewodniczący Rady Miejskiej życzyli Jakubowi satysfakcji z rozwoju jego licznych pasji, wiary we własne możliwości, wytrwałości i szczęścia w drodze do kolejnych sukcesów oraz pomyślności w realizacji wszystkich zamierzeń.

Ostatnio zmienianyczwartek, 20 luty 2020 09:40
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem