Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Bal karnawałowy w SP2

Bal karnawałowy w SP2

Dnia 18 lutego 2020 roku dla uczniów klas I-VIII odbył się bal karnawałowy zorganizowany w Szkole Podstawowej nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim. Młodzież świetnie bawiła się przy muzyce, którą przygotował i odtwarzał Aleksander Wiśniewski z klasy VIII A.

Gry i zabawy jako wodzirejki prowadziły panie Paulina Brodzik i Kinga Banach-Pawlicka, a pani Hanna Kruza specjalnie na tę okazję przygotowała układy taneczne. Do zabawy karnawałowej zaangażowano dziewczęta z klasy VII C Amelię Wysocką, Oliwię Górtatowską, Laurę Ujazdowską, Laurę Baranek, Klaudię Wiśniewską i Julię Rygielską. W organizację balu zaangażował się również przewodniczący szkoły Tymoteusz Morenc, któremu w przygotowaniach do zabawy pomagali Kornel Seroczyński i Mikołaj Milkowski.

Członkami jury zostały panie: Magdalena Grabowska, Martyna Wilczewska, Karolina Przybyłowska i Wicedyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 - pani Renata Szwarc. Komisja konkursowa wybrała najciekawiej przebrane klasy w dwóch kategoriach: I - III i IV- VIII. Zwycięzcą klas młodszych okazała się klasa II A z wychowawcą panią Hanną Kruzą oraz klasa VII B z wychowawcą panią Małgorzatą Fijałkowską. Zwycięzcy konkursu otrzymali puchary ufundowane przez Dyrektora Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej pana Zbigniewa Domżalskiego.

Jury wytypowało również króla i królową balu - zostali nimi Nikola Mączkowska i Ksawery Stybowski z klasy I A, której wychowawczynią jest pani Ewa Banaszewska. Król i Królowa otrzymali słodkie upominki i zasiedli na specjalnie przygotowanych tronach. Oświetleniem balu zajął się profesjonalny operator Marcin Łachmański z Lubawy (DJ Młody DM Events).

Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem