Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Walne Zebranie Sprawozdawcze UTW w Nowym Mieście Lubawskim

Walne Zebranie Sprawozdawcze UTW w Nowym Mieście Lubawskim

W czwartek 27 lutego 2020 roku sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury Burmistrz Józef Blank uczestniczył w Walnym Zebraniu Sprawozdawczym Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Nowym Mieście Lubawskim za 2019 rok.

Zebraniu przewodniczył Wiceprezes Zarządu UTW Krzysztof Wietecha. Po wyborze Sekretarza Zebrania oraz Komisji Uchwał i Wniosków zebrani wysłuchali sprawozdania Pani Elżbiety Grzonkowskiej Prezes Zarządu UTW z działalności za 2019 rok oraz sprawozdania Komisji Rewizyjnej za rok 2019.

W dyskusji nad sprawozdaniami podczas Walnego Zebrania UTW głos zabrał Burmistrz Józef Blank kierując do członków Stowarzyszenia podziękowania za współpracę i rozwój naszego miasta, gratulacje i deklaracje dalszego wsparcia działalności.

Wiceprezes UTW Pan Lech Bober przedstawił plany działań Zarządu na 2020 rok. Następnie członkowie Stowarzyszenia udzielili absolutorium Zarządowi, dokonano też wyborów uzupełniających do Zarządu i Komisji Rewizyjnej, ponadto podjęto szereg uchwał programowo-organizacyjnych.

Na koniec zebrania wszystkich mile zaskoczył i wprawił w entuzjastyczny nastrój Kabaret U3W z Uniwersytetu Trzeciego Wieku, improwizując wykonanie m.in. szlagierów muzyki poważnej i country oraz innych.

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 02 marzec 2020 10:52
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem