Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Burmistrz spotkał się z drużyną futsalu

Burmistrz spotkał się z drużyną futsalu

W czwartek 12 marca 2020 roku w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Nowym Mieście Lubawskim Burmistrz Józef Blank spotkał się z drużyną TEDI-TRANS i pogratulował reprezentantom naszego miasta zdobycia III miejsca w Mistrzostwach Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Futsalu, które organizowane były przez Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej.

Nowomiejską drużynę na Mistrzostwach reprezentowali: Jakub Lendzionowski, Michał Piceluk, Lucjan Szwarc, Arkadiusz Konicz, Bartosz Dreszler, Patryk Kozicki i Oskar Brzuszczak.

Drużyna jest sponsorowana przez Firmę Tedi-Trans z Łąk Bratiańskich, której właścicielem jest pan Tadeusz Nawasielski, również obecny na spotkaniu.

Burmistrz Józef Blank wraz z Przewodniczącym Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki Mirosławem Urbanowskim i Dyrektorem MOSiR Markiem Borkowskim życzyli piłkarzom dalszych sukcesów sportowych zarówno na boiskach trawiastych jak i w futsalu. Była to również okazja do snucia planów udziału drużyny w ligowych rozgrywkach futsalu.

Warto też zaznaczyć, że drużyna TEDI-TRANS po raz kolejny zwyciężyła również w nowomiejskiej halówce. Sukces na arenie wojewódzkiej to najważniejsze dotychczasowe osiągnięcie drużyny.

Ostatnio zmienianypiątek, 13 marzec 2020 13:41
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem