Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Zmiany w organizacji pracy Urzędu Miejskiego w Nowym Mieście Lubawskim

Zmiany w organizacji pracy Urzędu Miejskiego w Nowym Mieście Lubawskim

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Polsce Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego, po obradach Miejskiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, z dniem 16 marca 2020 roku wprowadził zmiany w organizacji pracy Urzędu Miejskiego.

Zmiany te to działanie profilaktyczne, mające na celu zminimalizowanie ryzyka zakażenia wirusem, w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców jako interesantów jak i pracowników urzędu.

Proszę o zapoznanie się z wprowadzonymi zmianami i stosowanie się do nich.

- przy wejściu głównym do budynku Urzędu Miejskiego oraz wejściu od strony Miejskiego Centrum Kultury zainstalowane zostały dozowniki z płynem dezynfekującym (osoby wchodzące i wychodzące z Urzędu zobowiązane są do zdezynfekowania rąk).

- wejście do budynku Urzędu możliwe jest tylko w sprawach pilnych, po użyciu przycisku dzwonka, do drzwi podejdzie pracownik urzędu.

- w holu głównym wyłożone zostały niezbędne formularze i wnioski, które ułatwią bezpieczne załatwienie spraw.

- zawieszona została praca Punktu Informacyjno-Konsultacyjnego

- do odwołania nie funkcjonuje Punkt Informacyjny ZUS (decyzja ZUS).

- w sprawach dotyczących podatków, interesanci proszeni są o wejście od strony Miejskiego Centrum Kultury.
- do odwołania nieczynne jest Targowisko Miejskie.

Gospodarz miasta apeluję o rozwagę i prosi o wyrozumiałość, aby kontaktować się z pracownikami, co do zasady, telefonicznie lub elektronicznie (w informacji na drzwiach wejściowych zostały umieszczone najważniejsze numeru telefonów). Pracownicy urzędu pracują na swoich stanowiskach i służą pomocą.

Władze miasta proszą mieszkańców o ograniczenie do niezbędnego minimum, kontaktów i spotkań z innymi osobami. Dbanie o siebie, bliskie osoby, a także o seniorów i osoby samotne. Bądźmy wszyscy odpowiedzialni i starajmy się o utrzymywanie bezpiecznej odległości od drugiego człowieka.

Burmistrz zapewnia, że mieszkańcy Nowego Miasta Lubawskiego na bieżąco będą informowani o pracy Urzędu Miejskiego i podległych jednostek, za pośrednictwem komunikatora SMS i na stronie internetowej urzędu.

Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem