Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Nowy odcinek chodnika przy ulicy Tysiąclecia

Nowy odcinek chodnika przy ulicy Tysiąclecia

Mimo panującej epidemii wiosenna aura sprzyja modernizacji miasta, wykonany został nowy odcinek chodnika z kostki brukowej przy ulicy Tysiąclecia w okolicy skrzyżowania z ulicą Bolesława Chrobrego.

Całość wykonanego chodnika to około 347m2, który podzielony jest na trzy odcinki. Dwa pierwsze odcinki od strony placu zabaw mają około 183m2, natomiast trzeci odcinek ma około 164m2.

Należy wspomnieć, że dwa odcinki tego projektu mające około 183m2 zostały wykonane przy współpracy z firmą WARMEX, która to w ramach naprawy wyrządzonych szkód wynikających z montażu gazociągu zobowiązała się do wykonania prac związanych z położeniem kostki brukowej zakupionej przez miasto, natomiast kolejny odcinek został wykonany w pełni z budżetu miasta.

Celem zadania jest poprawa komfortu poruszania się pieszych na tej ulicy, ponieważ jest to ruchliwa ulica i przemieszcza się nią dużo osób.

Realizacja zadania wpłynie również pozytywnie na estetykę tej części miasta. Mamy nadzieję, że taki prezent Wielkanocny, chociaż w jakiś sposób poprawi Państwa nastrój w tych trudnych chwilach.

 

Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem