Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Realizacja miejskich inwestycji przebiega zgodnie z harmonogramem

Realizacja miejskich inwestycji przebiega zgodnie z harmonogramem

W środę 8 lipca 2020 roku Burmistrz Józef Blank wraz z Zastępcą Damianem Artuszewskim oraz pracownikami Referatu Planowania i Inwestycji Urzędu Miejskiego wizytował inwestycje realizowane na terenie Nowego Miasta Lubawskiego.

Gospodarz miasta sprawdził stan zaawansowania prac przy realizacji inwestycji pn. "Remont i przebudowa dawnego kościoła ewangelickiego w celu utworzenia Centrum Informacji Turystycznej i Promocji Kultury", która współfinansowana jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

Inwestycja ta jest jedną z pięciu zadań realizowanych w Nowym Mieście Lubawskim, które dofinansowane zostały ze środków określonych w Ponadlokalnym Programie Rewitalizacji Sieci Miast Cittaslow Województwa Warmińsko - Mazurskiego. 

Podczas wizyt na budowach Burmistrz Józef Blank zapoznał się w terenie również ze stopniem zaawansowania inwestycji pod nazwą „Przebudowa ulicy Targowej w Nowym Mieście Lubawskim”, która budowana jest przy współudziale środków z Funduszu Dróg Samorządowych. W rozmowie z Grzegorzem Drzycimskim - Inspektorem Nadzoru Budowlanego przy realizacji tej inwestycji, Burmistrz wskazywał miejsca, na które należy zwrócić uwagę, by spełniały one swoje funkcje użytkowe.

Gospodarz miasta, po obejrzeniu realizowanych inwestycji, pozytywnie ocenił stan ich zaawansowania.

Ostatnio zmienianyśroda, 08 lipiec 2020 13:24
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem