Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

II Sesja Miejskiej Rady Seniorów w Nowym Mieście Lubawskim

II Sesja Miejskiej Rady Seniorów w Nowym Mieście Lubawskim

W dniu 15 lipca 2020 roku odbyła się II sesja Miejskiej Rady Seniorów drugiej kadencji, która odbyła się w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim.

 

Podczas sesji jednogłośnie został zatwierdzony ramowy plan pracy, który przedstawiony był przez przewodniczącego Miejskiej Rady Seniorów – Lecha Bobera. Następnie wiceprzewodnicząca MRS Lilia Karczyńska omówiła sytuację nowomiejskich seniorów w okresie pandemii.

 

Radni wysłuchali informacji na temat działalności nowo utworzonych klubów seniora, które przedstawiła p.o. Kierownika Referatu Oświaty, Kultury i Sportu – Paulina Rolka.

Miejska Rada Seniorów podczas sesji wybrała swojego rzecznika prasowego – została nim radna Jolanta Leśniowska.

 

W trakcie sesji do sytuacji seniorów w okresie pandemii oraz działalności klubów seniora odniósł się również obecny na sesji Zastępca Burmistrza – Damian Artuszewski.

 

Przewodniczący Lech Bober w imieniu Miejskiej Rady Seniorów podziękował władzom miasta oraz dyrektorom miejskich jednostek organizacyjnych za pracę i pomoc seniorom w trudnym okresie pandemii, w szczególności w jej początkowym okresie.

Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem