Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Dyrektor MOPS przeszła na emeryturę

Dyrektor MOPS przeszła na emeryturę

W związku z  przejściem na emeryturę, dzień 27.07.2020, był ostatnim dniem pracy zawodowej Pani Elżbiety Rogowskiej – Dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej
w Nowym Mieście Lubawskim. Z tej okazji Burmistrz Józef Blank podziękował Pani Elżbiecie Rogowskiej za zaangażowanie i 40 lat pracy na rzecz mieszkańców Nowego Miasta Lubawskiego. Na podkreślenie zasługuje fakt, iż Pani Elżbieta Rogowska kierowała ośrodkiem pomocy społecznej od początku jego utworzenia, a więc od 1990 roku.

Podczas pracy w jednostce, Pani Dyrektor pełniła szereg innych funkcji m.in. Wiceprezesa Zarządu Miejskiego Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej w Nowym Mieście Lubawskim, Wiceprezesa Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Lokalnych z/s w Nowym Mieście Lubawskim, czy Przewodniczącej Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych. W latach 1998 – 2007 Pani Elżbieta Rogowska uczestniczyła w pracach Powiatowego Zespołu ds. Orzekania Niepełnosprawności w Nowym Mieście Lubawskim.
Od 2004 r. była członkiem Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, natomiast od roku 2012 pełniła funkcję Przewodniczącej Zespołu Interdyscyplinarnego ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie.

Pani Elżbiecie, na zasłużonej emeryturze, życzymy dużo zdrowia, realizacji marzeń – na które dotychczas brakowało czasu oraz wszelkiej pomyślności i szczęścia.

Ostatnio zmienianyczwartek, 30 lipiec 2020 06:59
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem