Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Charytatywny turniej piłki nożnej

Charytatywny turniej piłki nożnej

W sobotę 24 października 2020 roku Burmistrz Józef Blank w imieniu własnym i Przewodniczącego Andrzeja Nadolskiego, uczestniczył w otwarciu Charytatywnego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej „Pomagamy Marcinowi”, który odbył się na wolnym powietrzu na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Mieście Lubawskim.

Celem organizacji turnieju było pozyskanie wsparcia i pomoc w leczeniu dla Marcina Deji - wieloletniego samorządowca, Przewodniczącego Rady Miejskiej w Nowym Mieście Lubawskim dwóch kadencji i nauczyciela w szkole średniej - który uczestniczył w przebiegu piłkarskich rozgrywek.

W turnieju wzięły udział trzy zespoły piłkarzy, które rywalizowały o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Nowym Mieście Lubawskim. W sportowej rywalizacji I miejsce zajęła drużyna Oldbojów KS Drwęca, II miejsce piłkarze z Gminy Wiejskiej Nowe Miasto Lubawskie, a trzecie – radni Rady Miejskiej w Nowym Mieście Lubawskim.

Koordynatorem turnieju był Mirosław Urbanowski – Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki Rady Miejskiej w Nowym Mieście Lubawskim.

Warto dodać, że dochód z wpisowego został w całości przekazany na wyżej wymieniony cel w kwocie 2.450 złotych.

Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem