Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Sprawozdanie z pracy Miejskiej Rady Seniorów I kadencji w Nowym Mieście Lubawskim

Sprawozdanie z pracy Miejskiej Rady Seniorów I kadencji w Nowym Mieście Lubawskim

W dniu 18 lutego podczas XVI sesji Rady Miejskiej oficjalnie podsumowano działalność Miejskiej Rady Seniorów I kadencji w latach 2015-2019.
W obecności Radnych Miejskich, Burmistrza miasta, Starosty nowomiejskiego, dyrektorów i kierowników jednostek organizacyjnych gminy nowomiejskiej oraz pracowników Urzędu Miasta przewodniczący Miejskiej Rady Seniorów.

Lech Bober przedstawił sprawozdanie z działalności Rady za okres I kadencji.
W sprawozdaniu wypunktowano najważniejsze działania, które przyczyniły się do tego, że nowomiejscy seniorzy mogą korzystać z wszystkich programów wprowadzonych przez państwo i samorządy w ramach polityki senioralnej takich jak: Karta Seniora, Koperta Życia, Teleopieka oraz Kluby Seniorów.

Podkreślono również wiele innych działań Rady, które dobrze posłużyły się naszym seniorom.
Przewodniczący Rady podziękował Radnym Miejskim i Władzom Miasta i powiatu za dobrą współpracę, życzliwość oraz wsparcie naszych działań.
Radnym Miejskiej Rady Seniorów podziękowano za zaangażowanie w pracę, oraz społeczne działanie. Przewodniczący Rady Seniorów i Rady Miasta wręczyli radnym – seniorom pamiątkowe podziękowanie w formie dyplomu.
Specjalnie podziękowania dla Radnych I kadencji skierował Burmistrz miasta p. Józef Blank, który w krótkim wystąpieniu podkreślił działania naszej rady oraz podziękował naszym radnym wręczając kwiaty na ręce przewodniczącego Rady.

Na sesji Rady Miejskiej podjęto również uchwałę w sprawie powołania składu osobowego Miejskiej Rady Seniorów II kadencji oraz ustalono porządek i datę I sesji na dzień 25.02.2020r. na godzinę 11:00.

Ostatnio zmienianypiątek, 21 luty 2020 13:28
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem