Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Konferencja ZOOM

Konferencja ZOOM

W dniach 19 i 20 października w Warszawie odbyła się dwudniowa konferencja ZOOM na Rady Seniorów pt.„ Masz Radę – Masz Wpływ”, której głównym organizatorem jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” wraz z Urzędem Miasta Legionowo i Radą Seniorów w Legionowie. Konferencja odbyła się pod patronatem Rzecznika Praw Obywatelskich, w której naszą Radę Seniorów reprezentował jej Przewodniczący Lech Bober.
Konferencja bardzo rzeczowa, owocna w kontakty m.in. z przedstawicielami Rzecznika Praw Obywatelskich oraz młodymi aktywnymi ludźmi z Towarzystwa Inicjatyw Twórczych „ę”. W ramach konferencji przedstawiono praktyczne rozwiązania w pracy Rad Seniorów na panelach dyskusyjnych m.in. w Wałbrzychu, Miechowie, Suwałkach i Koszalinie.
Natomiast drugi dzień był poświęcony całodniowej wycieczce do Legionowa , gdzie prezentowano pracę i współpracę pomiędzy Radą Miasta i Prezydentem Legionowa a Miejską Radą Seniora.
Konferencja bardzo dobrze przygotowana pod względem merytorycznym i organizacyjnym z możliwością kontynuowania współpracy z jej organizatorami.

Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem